ENERGETICKÁ EXPERTÍZA
A PROJEKCE

nízkoenergetické domy
revitazizace
dotace
pasivní domy

4.5.2016

V tuto chvíli máme rozestavěné 3 rodinné domy systémem dřevostavby. V příštích třech měsících se rozběhne stavba dalších tří objektů. 4 z nich jsou v pasivním standardu. Zajímá vás téma pasivních staveb? Rádi byste viděli v různé rozestavěnosti špičkově provedené pasivní domy? Neváhejte nás kontaktovat a navštívit přímo na stavbě!

 

 

26.4.2016

Zahájili jsme projekci již celkem pěti bytových domů v rámci dotačního programu IROP - 16. Výzva.

 

25.4.2016

K dnešnímu datu jsme úspěšně vypracovali v rámci programu Nová Zelená Úsporám celkem 120 žádostí o podporu. Celkový objem získaných dotací pro klienty je v řádů desítek milionů Kč.

 

27.1.2015

31.prosince 2014 byla uzavřena výzva programu "Nová Zelená Úsporám 2014". V rámci programu Nová Zelená Úsporám 2014 jsme zpracovali celkem 38 žádostí o podporu, z toho bylo 13 žádostí na NOVOSTAVBY RD! Celkový objem získaných dotací byl 16 010 770 Kč!

V tuto chvíli začínáme připravovat nové projekty pro dotační program Nová Zelená Úsporám 2015!

Podporovány by měly být bytové i rodinné domy, včetně novostaveb.  Máte zájem získat dotační podporu na rekonstrukci RD a BD nebo novostavbu RD, případně na výměnu zdroje vytápění a přípravy teplé vody? Pak nás neváhejte kontaktovat!

 

1.6.2014

1. dubna 2014 byla spuštěna nová výzva programu "Nová Zelená Úsporám 2014"! Máte zájem získat dotační podporu na rekonstrukci domu nebo novostavbu RD, případně na výměnu zdroje vytápění a přípravy teplé vody? Pak nás neváhejte kontaktovat! K dnešnímu datu evidujeme již 29 objednávek dokumentací potřebných k získání dotační podpory. Z toho je 9 žádostí na novostavby RD!

 

 

27.5.2014

Nezabýváme se projekcí pouze rodinných domů. V našem portfoliu naleznete například i areál koupaliště, či výrobní haly.

http://jihlava.idnes.cz/prestavba-koupaliste-v-lukach-nad-jihlavou-fkd-/jihlava-zpravy.aspx?c=A140404_2053214_jihlava-zpravy_mv

 

 

6.1.2014

V rámci 1. výzvy programu "Nová Zelená Úsporám" jsme realizovali celkem 25 projektových dokumentací a energetických posudků na objekty RD. Investorům jsme zajistili dotace v celkové výši 7, 855 mil. Kč! Návrhovanými opatřeními jsme snížili spotřebu těchto objektů o 3 551 GJ! Chcete - li být připraveni na další vlnu dotační podpory v rámci rekonstrukcí domů a jejich snižování energetické náročnosti, neváhejte nás kontaktovat.

 

 

1.7.2013

Rozběhl se program Nová Zelená Úsporám! Nabízíme Vám v této oblasti komplexní služby a rozsáhlé zkušenosti z ostatních dotačních programů. Více zde: http://novazelena-usporam.cz

 

 

27.5.2013

Právě jsme zahájili předprojekční přípravu výstavby vzorového nízkonákladového energeticky úsporného domu!

 

29.4.2013 

Nově nás najdete také na adrese Žižkova 102, Jihlava. Přijďte se za námi podívat do nových prostor!

 

 

Zabýváme se návrhy a projektováním nízkoenergetických, pasivních a nulových domů. Specializujeme se na dřevostavby, s nimiž máme mnohaleté zkušenosti. Vyjímkou ale nejsou ani domy zděné. Na Vysočině nenaleznete nikoho s vyšší kvalifikací v oblasti dřevostaveb a environmentálně šetrné výstavby.  Rozhodněte se pro mimořádně pohodlné a šetrné bydlení, které Vám bude sloužit i jako budoucí připojištění tím, že se stanete energeticky minimálně závislými na neustále stoupajících cenách energií. 

Disponujeme odborníky nejen v oblasti dřevostaveb, ale také v oblasti obnovitelných zdrojů energie (OZE) a jejich integraci do objektů, v energetickém modelování Vašich domů, jejich optimalizací a návrhy nejvhodnějších energetických parametrů budov. Vyprojektovali jsme i objekty výrobních a skladovacích hal.

Kromě navrhování novostaveb nabízíme také revitalizace rodinných, bytových a panelových domů. I v této oblasti máme rozsáhlé zkušenosti. Navrhneme potřebná opatření vedoucí ke snížení energetické náročnosti Vašeho domu a ke zvýšení komfortu Vašeho bydlení. Současně s tím jsme schopni zajistit výběrová řízení na dodavatele, komunikaci s dodavatelem, odborný dozor a v neposlední řadě administrativu související s žádostmi o podporu z různých dotačních programů. Pomohli jsme získat dotace na úsporná opatření pro spoustu RD, BD, SVJ, obcí a měst.

Dále se dlouhodobě zabýváme tvorbou energetických auditů (EA) různých typů objektů (BD, SVJ, průmysl, obce a města, fotovoltaika, bioplynové stanice, atd.) a PENB. V našem portfoliu naleznete i služby v oblasti EIA.

 

Poradenství

Nabízíme Vám poradenství (i bezplatné) v oblasti nízkoenergetických, pasivních a nulových domů, v oblasti dřevostaveb, úspor energií, revitalizací bytových, panelových a obecních objektů, obnovitelných zdrojů energie, ve výběru dodavatelů - především dřevostaveb a revitalizací – kde Vám zajistíme kontakt s případným dodavatelem, s nímž máme pouze nejlepší zkušenosti. Je pro nás tedy důležité Vás seznámit s realizačními firmami, které nabízejí ty nejlepší služby, nejvyšší kvalitu a zároveň za rozumnou cenu. 

Přijďte se přesvědčit, rádi Vás uvítáme.

 

ŠETŘÍME VÁM ENERGII!

 

 

 

29.3.2013

Konečně spatřilo světlo světa nová Vyhláška o energetické náročnosti budov č. 78/2013, kterou se ruší doposud platná Vyhl. č. 148/2007 o energetické náročnosti budov!